Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

Одного разу осел фермера провалився в колодязь. Він страшно закричав, призиваючи на допомогу. Прибіг фермер і сплеснув долонями: «Як же його звідтіля витягнути?»- думав він.
Тоді господар ослика розсудив так: «Осел мій-старий. Йому вже недовго залишилося. Я все одно збирався придбати нового молодого осла. А колодязь — майже висохший. Я давно збирався його закопати й викопати новий колодязь в іншому місці. Так чому б не зробити це зараз? Заодно й ослика закопаю, щоб не було чути запаху розкладання». Він запросив всіх своїх сусідів допомогти йому закопати колодязь. Всі дружно узялися за лопати й почали закидати землю в колодязь. Осел відразу ж зрозумів до чого йде справа й почав видавати страшний вереск. І раптом, на превеликий подив, він притих. Після кількох кидків землі фермер вирішив подивитися, що там унизу. Він був здивований від того, що він побачив там. Кожну грудку землі, що падала на його спину, ослик струшував і притоптував ногами. Дуже скоро, на превеликий подив, ослик показався нагорі — і вистрибнув з колодязя!
…У житті вам буде зустрічатися багато усякого бруду і щораз життя буде посилати вам все нову й нову порцію. Всякий раз, коли впаде ком землі, струси його й піднімайся наверх і тільки так ти зможеш вибратися з колодязя. Кожна з виникаючих проблем — це як камінь для переходу в струмок. Якщо не зупинятися й не здаватися, то можна вибратися з будь-якого найглибшого колодязя.
Стряхнись і піднімайся наверх. Щоб бути щасливим запам’ятай п’ять простих правил:
1. Звільни своє серце від ненависті — пробач.
2. Звільни своє серце від хвилювань — більшість з них не збуваються.
3. Веди просте життя і цінуй те, що маєш.
4. Віддавай більше.
5. Очікуй менше.

 

Добавить комментарий

Православний календар