Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

GEDSC DIGITAL CAMERAЯкби ми могли уявити наскільки важливо зараз донести людям, що Бог є світло, а ми не бачимо Його, що Він – Слово, а ми не чуємо Його, що Він повинен бути ціллю нашого життя, Той – що поклав свою безцінну душу за нас, невдячних, сліпих егоїстів, а ми живемо по незрозумілих світових стандартах і максимально намагаємось не впускати Господа у своє життя.


1025 років тому Бог просвітив приречених на вічні муки язичників. Завдяки Володимиру Великому народи, що населяли Русь отримали шанс на спасіння. Навіщо це було потрібно Володимиру? Що йому бракувало для щастя? Він мав і славу, і гроші, і землі але… кожна душа, сама того не знаючи, шукає Бога. Він є та Повнота щастя, яку ми намагаємося знайти у телевізорі, у різноманітних сучасних розвагах, у друзях, п`янках, гулянках… Все це задовільняє нас ненадовго. Душа знову шукає, шукає… але ми її дуримо, що надворі дощ, холодно, що нам потрібно працювати – бо ж будень, а Богові належить тільки неділя, а не понеділок. З роботи не відпускають, чоловік чи дружина сердитеметься. А насправді людина знаходить час для всього, чого вона дійсно хоче.
25 листопада 2013 року у ПК «Текстильний» з ласки Господньої був проведений духовний концерт для вірян Рівненської єпархії на честь 1025-річчя Хрещення Русі. В концерті брали участь хор священиків, приходські хори, квартет з м.Корець, хор «Воскресіння», монахині з Городоцького монастиря. На завершення Владика Варфоломій заспівав гімн-заклик «Встань за веру,  Русская земля», а хор священиків – многоліття організаторам, учасникам та усім присутнім на концерті.
Великою честю для нас була участь у такому дійстві. Два хори: Молодіжний та Дитячо-юнацький, та ансамбль алтарників, з великим натхненням та любов`ю славили Господа нашого Ісуса Христа та Пречисту Його Матір Діву Марію з надією, що Бог благословить їх та їхні родини і не залишить у тяжку годину.
На мою думку концерт пройшов дуже гарно та душевно. Нехай жалкують ті,  хто не був присутній на такому величному святі. У кожного на це своя причина. А тим же, хто не злякався жахливих погодніх умов, нехай Бог дає здоров`я та многая літа.

Виступ дитячо-юнацького хору під-час концерту:

Добавить комментарий

Православний календар