Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

Подаємо 2 варіанти рецептів печеної скумбрії  під соусом 

І варіант

У керамічну або скляну деку розміром ~25х35 налити аби закрило дно олії (добре оливкову), вкинути чайну ложку подрібненої зелені (кріп, петрушка), по щипці солі та перцю, три зубки часнику та декілька дрібних помідор у власному соку (можна замінити розрізаними на куски свіжими, або переробленими домашніми, тільки не томатна паста чи соус з магазину), 100 мл води. Кладемо туди почищену скумбрію (всередину покласти шматок лимону) і в духовку на 20хв при температурі 180(електрична). Тоді ще додаємо 10 маленьких з кісточкою оливок (краще італійські) і ще 5-10 хв тримаємо у духовці. Вийняли, трохи прохололо, розібрати гарно від кісточок і залити тим соусом у якому риба готувалася. Подавати можна з будь чим і навіть як окреме блюдо, можна гарячим і холодним. СМАКОТА!

ІІ варіант

Почищену скумбрію печемо без нічого в духовці або на сковорідці гриль, розбираємо від кісточок і складаємо шарами у скляну салатницю (так гарно виглядає), кожен шар поливаючи соусом.

Рецепт соусу: все береться до смаку, олія в такій кількості, щоб вистачило на всю рибу, яку ви спекли, але якщо і не вистачить то можна зробити соусу ще, це зовсім не складно. До олії додаємо сіль, перець, пропущений через прес  часник, лимонний сік та подрібнена м`ята (можна суху та свіжу, але із свіжою краще). Розмішуємо, пробуємо на смак, щоб вам він був смачний і додаємо до риби. СМАЧНОГО!

Добавить комментарий

Православний календар