Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери
index2 (1) Зимова тиша. Паморозь, як цвіт.
Немов заснула вся природа.
Знов торжествує увесь світ.
Прийшло величне свято —
Месія світу народився!

     До цього дня готуються і природа, і люди. Все живе радіє, що прийшов час прославляти Різдво Христове. А особливо цього свята чекали організатори та учасники православного молодіжного форуму.

З благословіння Архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія 11 січня 2014 року у Свято-Миколаївському жіночому монастирі с. Городок відбувся уже традиційний з’їзд молоді.

У цей святковий день із всіх приходів, немов би птахи, зліталася молодь Рівненського благочиння у святу Обитель, щоб приклонитися до ікони Божої Матері ,, Козельщанської” — ,, Милосердної” і разом помолитися новонародженому Богомладенцю.

Божествену Літургію очолив намісник Київо-Печерської Лаври митрополит Павел. З ним співслужив правлячий архиєпископ Варфоломій і духовенство монастиря, а також священики з інших приходів.

Після закінчення Божественої Літургії був відслужений молебень до Божої Матері. Своїми ангельськими голосами хори Обителі прославляли народження Христа. Пізніше сестри Обителі пригощали нас смачним обідом. На протязі всього дня була можливість тепло спілкуватися з учасниками форуму, а ще більш приємніше було вільне спілкування з священиками. А вони натомість цікаво і зрозуміло розповіли про першу частину Божественої Літургії та одяг священнослужителів.

index2Спільна молитва учасників з’їзду викликала у мене дивне відчуття спокою і затишку, яке не можна передати словами. А тому сподіваюся, що такі форуми допоможуть викликати у сучасної молоді свідому духовну потребу відвідувати храм Божий, адже сьогоднішнє  молоде покоління — наше завтра.

Користуючись нагодою, хочу подякувати організаторам форуму за згуртованість молоді, та за спільну молитву. Окрему вдячність за теплу гостинність висловлюю ігумені Михаїлі і сестрам святої Обителі. Спаси Вас Господи!

А ще хочу привітати всіх із Різдвом Христовим. Дай вам Боже в щасті і здоров’ї ці свята провести й Нового року дочекатись. І так рік від року аж до сотні літ.

Принесімо ж і ми, як волхви подарунки Богонемовляті: замість золота — нашу любов, замість ладану — нашу надію, замість смирни — наші благі справи.

Спробуймо побачити зірку і на небесному схилі, і у глибині власного серця знайдемо Бога!

Учасниця форуму
Олена Ковтунович

Добавить комментарий

Православний календар