Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

Останнім часом з’явилося багато різних сект, члени яких активно намагаються поширити свої релігійні погляди, розповсюджуючи (можна сказати, нав’язуючи) різноманітні брошури, листівки на вулицях; роблячи «рейди» по квартирах, людських домівках, вони піддають ідейній та психологічній «обробці» господарів і при цьому працюють за випробуваною методикою, своє тлумачення біблійних текстів, роблячи наклепи на священиків та православних християн. Обурює те, що вони наважуються поширювати свою літературу й у школах без дозволу батьків та вчителів.

На жаль, ці «проповідники» користуються незнанням основ ІСТИННОЇ віри серед більшості наших співвітчизників. Тому навіть дорослі, не тільки молодь, зазвичай не в змозі дати відсіч і відстояти свою віру. Великий князь Володимир охрестився в Православній вірі (988), отримавши духовне і тілесне (вилікувався від сліпоти) зцілення. Він з грецькими єпископами та священиками і своїми людьми мужньо розповсюджували цю святу віру, яку проповідували святі апостоли з благословення засновника єдиної святої Церкви, Господа нашого Іісуса Христа. 3 подякою ми згадуємо великих захисників православної віри: Києво-Печерських святих та всіх благочестивих християн, багато з яких приймали навіть мученицьку смерть, але не відказувалися від православної віри. Ми православні християни не повинні навіть молитися разом з людьми інших вір, єретиками. Про це суворо попереджають нас святі учні Христові, апостоли 10-м своїм правилом: «Аще кто помолится с отлученными (сектантами), хотя бы в доме да будет отлучен». Мається на увазі, відлучається людина від спасаючої святої Церкви (її не допускають до освячуючого причастя і т.ін.). Для спасіння, необхідно покаятися, викинути сектантське неправдиве вчення.
Засновниками різних сект є грішні люди, які заблукали. Наприклад, засновником єговістської секти є грішний єврей Чарльз Рассель (1852- 1916) зі США. Не маючи богословської освіти він почав неправильно тлумачити тексти з Біблії. У слові Божому написано, що Пресвяту Діву Богородицю будуть ублажати всі роди, святий Хрест на якому постраждав в Єрусалимі Іісус Христос за рід людський є для нас спасаючий, як каже святий апостол Павел, силою Божою. Проповідники єговістської секти говорять протилежне. Христос Спаситель говорить, що Батьківщину від ворогів захищати треба (і це є велике добре діло), єговісти, адвентисти… нашим людям тлумачать: у військо не йдіть, зброю не беріть. Ось чому у Франції, Росії… ці та інші деструктивні секти заборонили, лишили релігійного статусу.
Закликаємо всіх православних не залишатися байдужими до проблеми заманювання нашої молоді та дорослих громадян у сектантські сіті та приєднатися до нашого протесту.
Дорогі співвітчизники! Будьмо активнішими у відстоюванні прабатьківської віри, яка багато віків процвітає на українських теренах; виховуймо разом зі священиками, наших дітей у Православ’ї, основою якого є наша Церква Православна, яка зберігає в непошкодженому вигляді все те, що перейняла від Господа Іісуса Христа, від Апостолів, щоб мати від Бога благословення і спасіння.

 

Добавить комментарий

Православний календар