Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

DSC_8325Щодня ми возносимо свої молитви до Небесної Заступниці, яка захищає нас від усього злого.

На даному складному етапі буття світу, життя нашої країни хто, як не Матінка Божа заступиться за нас грішних? Адже давно відома істина: що не під силу людині, те може зробити Бог. А що може молитва Матері до Всеблагого Владики?..  Матінка Свята не просто так зцілює людей, допомагає, вимолює. Вона закликає до покаяння, дарує віру, вселяє надію і оберігає любов у наших серцях.

Нещодавно до моїх рук потрапила стаття, в якій розповідається про особливу благодать  Ченстоховської  ікони Божої Матері та її допомогу в наших сьогоденнішніх проблемах.

Ченстоховська ікона Божої Матері написана апостолом і євангелістом Лукою в Сіонській світлиці в Єрусалимі. Володимирська ікона Богородиці написана на дошці столу, за яким трапезувало Святе Сімейство. Можливо, на тій же дошці написана і Ченстоховська ікона Владичиці.

Особлива благодать дана Господом Ченстоховській іконі Богородиці в останні часи і саме до цієї ікони треба молитися про спасіння Святої Русі.

Першим відчув благодатну допомогу Ченстоховської ікони Божої Матері прозорливий Христа ради юродивий прп. Феофіл з Китаївської пустині Києво-Печерської Лаври. Незадовго до своєї кончини (28 жовтня 1853р. ) старець став щосуботи приїжджати в Лавру, щоб відслужити акафіст перед Ченстоховською іконою Богородиці, а тих хто не хотів іти, то він заганяв палицею.

Ми ж заганяти палицею нікого не будем, а в день святкування Ченстоховського образу Божої Матері 19 березня о 18.00 годині  Зорянсько-Ченстоховська  Владичиця чекає нашої соборної молитви про порятунок роду християнського.

Історію Ченстоховської ікони Божої Матері, акафіст та молитву можна знайти в рубриці нашого сайту «Святині храму»

Підготувала: Олена Ковтунович

Добавить комментарий

Православний календар