Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

PnDJqUKgcUw31 травня  2014р.  в Свято-Михайлівському  храмі с. Зоря  відбувся урочистий молебень для  випускників нашого мальовничого села. За традицією молоді люди проходять вулицями села до самого храму, але негода завадила нам це зробити. Незважаючи на це випускники прийшли до храму із хорошим настроєм, хоч і була присутня нотка суму через те, що нам вже потрібно вирушати в доросле життя.

4aY2EX_8mHs

 

О 16 годині було розпочато молебень настоятелем о. Валерієм та священиком храму о.Петром з участю випускників та їх батьків.

Під час молебню батюшка поклав кожному випускнику на голову Святе Євангеліє, прикликаючи Боже благословення, щоб Господь наділив нас своєю милістю.  Мабуть, найбільш зворушувало те, що майже всіх випускників хрестив о.Валерій і знав їх із самого народження, був свідком їх злетів і падіння. Не залишила байдужим нікого його проповідь, у якій батюшка розповідав, що слід обрати хорошу дорогу в житті, цінувати своїх батьків і про патріотичні цінності, які в наш час дуже тривожать людські душі. Кожен випускник мав змогу приклонитися до ікони Божої Матері, отримати благословення на доросле життя від священика, який їх хрестив та бути окропленими святою водою.7uGEcqbZp9o

Від випускників було подаровано стрічку в Євангеліє та на ікону Божої Матері.

Наприкінці молебню батьки випускників зі сльозами на очах подякували батюшкам за палку молитву. На пам’ять про цю подію, було зроблено декілька знімків випускників зі священиками. Отримавши настанови у храмі, молоді люди пішли на урочисте вручення атестатів.

VqfRlTQjZug

 

«Благослови, Боже,

наші перші кроки

у доросле життя»

Випускниця Софія Попик

Добавить комментарий

Православний календар