Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

DSCN1916 - копия Керівник: настоятель храму м. прот. Валерій Капітанюк.

 Місце проведення: Свято-Михайлівський храм села Зоря, навчальний клас на другому поверсі.

 Час проведення: неділя після акафісту чи пасії (19-00) (про зміни у проведенні занять наголошується в неділю зранку після богослужіння та вказується у розкладі богослужінь на сайті)

Велику роль у житті кожної людини відіграє спілкування, а особливо, коли твої співрозмовники — однодумці, яких об’єднує найголовніше — Віра. Сучасний світ майже втратив духовні цінності та сповнений непорозумінь і тривог. Спостерігаючи за цим, православна людина шукає порад та відповідей як обійти спокуси на життєвій дорозі, захистити свою душу від “вітрів сучасності”, прагне глибше пізнати Слово Істини, яке вчить незважаючи ні на які життєві ситуації множити любов в серці та непохитно стояти на вірному шляху.
DSCN2154Саме тому вже більше двох років при нашому храмі відбуваються православні зустрічі зі священиком. Святими недільними вечорами після акафісту (а у Великій піст після Пасії) всі бажаючі збираються у навчальному класі, який знаходиться на другому поверсі нашого храму. Люди приходять різного віку, від 16 і до 70 років, всі вони люблять Бога та прагнуть вивчати слово Боже. Лекції, які проводить отець Валерій, дають знання про храм, про порядок богослужінь. Мудрий пастир піклується про те, щоб зерна Слова Божого, які впали на хороший ґрунт, проросли і дали плоди благочестя у людських серцях. Після лекції присутні спілкуються за чаєм, задають питання отцю Валерію на хвилюючі теми, обговорюють різні життєві ситуації, цим самим знаходять нових друзів. Дивлячись на них розуміємо, що нас (православних) багато і разом ми сила, яка несе добро і істину у цей неспокійний світ.
Знов і знов з нетерпінням чекаємо недільного вечора, адже теплота і єдність людей на чолі з чуйним пастирем так притягує, що навіть побутові проблеми чи втома не зупиняє, а замість негараздів на душі стає тепло і затишно не тільки від чашки гарячого чаю, а й від мудрого слова батюшки.
Щиро запрошуємо всіх бажаючих, незалежно від віку стати учасниками наших зустрічей, бо саме вони гуртують однодумців і роблять їх стійкішими у вірі православній!

За час існування «Воскрески» або «Молодіжки» ( так називають між собою ці зустрічі їх учасники) був пройдений Старий Заповіт, з захопленням слухали лекції Нового Заповіту, вивчаючи земне життя та проповідь Ісуса Христа, а також Діяння апостолів та Історію виникнення Християнської Церкви, потім  закінчили розгляд соборних послань і познайомилися із життям та діяльністю апостола Павла. На даний час розглядаємо його послання до різних церков.

Добавить комментарий

Православний календар