Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

gY90Bn4Gv7sВдруге на Рівненщині провели турнір з міні-футболу серед учнів недільних шкіл.  Православні віряни виховують підростаюче покоління не лише духовно, але й фізично. Адже в здоровому тілі — здоровий дух. Так от, 14 липня 2014 року, у приміщенні ДЮСШ №4 міста Рівного відбувся ІІ Православний турнір по міні-футболу на кубок Рівненської Єпархії УПЦ. Як і минулого разу організацією змагань займався голова єпархіального відділу катехизації та релігійної освіти настоятель Свято-Покровського храму с. Велика Омеляна протоієрей Іоанн Дячук. Цьогоріч у турнірі приймали участь нові команди юних прихожан Свято-Михайлівського храму с. Буща та храму Різдва Богородиці села Нова Мощаниця, а також Свято-Покровського храму с. В.Омеляна, Свято-Троїцького храму с. Дермань, Свято-Георгіївського Подвір’я  м. Рівне, Свято-Михайлівського храму с. Зоря, Петро — Павлівського храму м. Рівне. Загалом оргкомітет нарахував 63 спортсмени. Подібні змагання саме серед вірян в нашому краї проходять вже вдруге. За словами організаторів  метою заходу є, в першу чергу, єднання молоді та пропаганда здорового способу життя. Нові учасники змагань показали хороший результат та захоплюючу гру. ЦФК «Кардинал» (церковна футбольна команда с. Буща) вибороли ІІІ місце в омелянських юніорів, а ЦФК «Нова Мощаниця» поступились першістю у фіналі та посіли ІІ місце. А переможцями турніру стали умілі гравці ЦФК «Зоря», які й отримали кубок Єпархії. Призерів було нагороджено бронзовими, срібними та золотими медалями, а також, усіх, хто приймав участь – почесними грамотами з благословенням Архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія. Організатори турніру висловлюють щирі слова вдячності за допомогу у проведенні змагань заступнику голови Рівненської федерації футболу Кучеру Олегу та директору ДЮСШ №4 Засморжуку Віталію Степановичу, адже турнір було проведено в залі, де проходять ігри Рівненської міні-футбольної команди «Кардинал» та БК «Пульсар». В цьому турнірі першими стали гравці футбольної команди недільної школи нашої церкви. Наші Зорянські учні Свято-Михайлівського храму недільної школи показали супер клас. Цьогоріч тренером нашої ЦФК «Зоря»був  Капітанюк Макарій

• Капітан «ЦФК «Зоря»:      Попик Олексій

Дякуємо нашій команді за гарну гру. Бажаємо  в майбутньому гарних перемог,  натхнення, ентузіазму здоров’я і добра.