Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

Серце переповнюється радістю та вдячністю організаторам  чудового відпочинку та духовного свята, яке з ласки Божої та по благословенню нашого владики відбулося для православної молоді Рівненщини в с.Козлин. Ці незабутні п`ять днів ( з 21 по 25 липня 2014 року), які ми провели в оточенні неперевершеної природи, святі її називають «Божою ризою», позитивно вплинули на  духовний та фізичний стан кожного учасника. Молодь разом з добрими, талановитими, розумними та веселими священиками Рівненського благочиння, на чолі з мудрим керівником  о.Валерієм, прожили ці дні як одна сім`я. Щодня ми разом молилися, творили, переживали, змагалися, вчилися,  співали, грали, купалися, розділяли трапезу, тобто стали добрими духовними друзями і це обов`язково принесе свої найкращі плоди.

Наше спільне проживання розпочалося молебнем на початок доброї справи, хресним ходом та окропленням святою водою кожної палатки в таборі. Кожен день в таборі був насиченим та цікавим. Були організовані спортивні змагання, творчий конкурс між командами, майстер-клас  з японського мистецтва «канзаші», під час якого дівчатка мали можливість виготувати для себе подарунок із табору – заколку із квітками з стрічок. Хорошим стимулом   ще була безпосередня  участь у цьому  о.Валерія, який зробив заколочку для своєї внучки. Все, що проводилося, було продумано до найменшої дрібнички. Щодня у невимушеній  обстановці з  нами священики проводили духовні бесіди-лекції  на тему «Як спасались християни у різні віки і як спастися нам у сучасному світі».

Та все ж вершиною нашого перебування у таборі, його кульмінацією був четвертий день. В день пам`яті рівноапостольної княгині Ольги ми хресним ходом  пішли до місцевого храму Воскресіння Христового, де нас, у прямому розумінні цього слова, зустріли хлібом та сіллю настоятель храму разом із своїми прихожанами. Всі ми разом під спів тропаря Пасхи ввійшли до храму. За Божественною літургією всі учасники мали можливість причаститися Святих Христових Таїн, і скористалися нею. Під час літургії співали два хори: приходський та молодь табору.Отець Валерій в цей день назвав нас «світлячками». Ми дійсно аж сяяли у той день. (Не від святості звичайно, а просто радість переповнювала наші серця). Ідучи хресним ходом, ми звернули увагу на те,  як місцеві жителі  плакали, дивлячись на нас. Це, звичайно, були сльози радості.  І ми ще раз переконуємося  у тому, наскільки велична та благородна ця справа: об`єднувати православну молодь навколо церкви, священиків, Христа. Також на завершення цього дня було проведено найцікавіше та найзахопливіше змагання «Квест», у якому усі команди з радістю та особливою активністю приймали участь, тому всі стали переможцями.  А ще нашу радість підсилив приїзд владики Варфоломія, який приїхав відвідати та привітати молодь та духовенство зі святом.

Ми як апостол Петро говорили: «Добро нам здє биті», але водночас  розуміли, що ми не маємо права тримати цей скарб тільки біля себе. Священики повинні повертатися до своїх сімей та на свої приходи, де їх з нетерпінням  чекають, а нам потрібно донести ту іскорку віри та любові, яку в нас запалили, до рідних, друзів, знайомих та незнайомих, допомагати священикам у місіонерській діяльності на своїх приходах.

В таборі настільки було добре, що ми самі собі заздримо. І можливо хтось і не повірить, але ще в перший день на молитві  хотілося  плакати  від  радості та водночас від суму, знаючи про швидку розлуку з усіма хто за ці дні став такий рідний.

Дорогі наші батюшки, ми дякуємо Богу і вам за ці прекрасні дні нашого життя, які ви подарували нам, за все, що ви для нас робите. Ви для нас стали рідними, ми вас полюбили, тому частинка кожного з вас залишається у наших серцях. Нехай Господь поверне вам сторицею потрачені сили, здоров`я, нерви та час. Надіємося, що вам також було приємно провести ці дні з нами. Особливу подяку хочемо висловити о.Валерію, благочинному м. Рівне, Рівненського району та нашому настоятелю, адже вся відповідальність за організацію молоді, священиків і навіть кухні лежить завжди на його плечах. Многая вам всім і благая літа!!!   Та три наших чарівних  слова:  СПАСИ ВАС  ГОСПОДИ!!!

 

Добавить комментарий

Православний календар