Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

orig_9d278ddcfa8e5f513647a870b70bd71b-e1417819148984Дорогі військовослужбовці!

Від щирого серця вітаємо усіх Вас з Днем Української Армії. Це особливий день, адже сьогодні ми прославляємо мужність, відвагу, героїзм синів нашої Батьківщини. Усіх тих, хто, прийнявши присягу на вірність Україні й українському народу, виконує її з честю.

Всі Ви, незалежно від звання, спеціальності чи статі, є частиною тієї великої сили, яка призвана стояти на захисті нашої Держави. І особливо зараз, коли країна переживає нелегкі часи, коли на сході країни ведуться бойові дії, коли гинуть наші захисники і алчні амбіції одних стають причиною страждань інших, усвідомлюєш потребу сильної і боєздатної армії.

В сьогоднішній день особливо хочемо звернутися до всіх тих, хто в цей день знаходиться на передовій, і саме там відчуває на собі усі труднощі цих подій. До тих, хто потрапив в полон, але мужньо визнає себе українським солдатом. До тих, хто ризикуючи власним життям отримав поранення і знаходиться у госпіталі. Бережи Вас, Боже! Нехай небесний ангел-охоронець ніколи не покидає Вас!

Ми ж у свою чергу не полишаємо молитов за Ваше здоров’я і Ваше благополуччя. Призиваємо і Вас  завжди берегти в собі людську гідність і, опираючись на власні сили, не забувати про силу святої віри.

Бажаємо усім Вам, тим, хто знаходиться на передовій і в тилу, в окопах і в штабах, зі зброєю і медичним ранцем, міцного здоров’я, мужності, мудрості і звісно Божого благословення.

З глибокою повагою,

Митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій!

Добавить комментарий

Православний календар