Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

 15683058828_6ac6e9e28b_oСлава Тобі, Боже, за слова молитви,

 За чудовий ранок, за недільний день!

 Славлять Тебе, Боже, вже зорянські  діти.

 Це Тобі віночок радісних пісень.

Саме такі слова прозвучали з вуст учнів нашої недільної  школи «Відродження» 16 листопада  під час прекрасного духовного свята «Михайлівські вечори», яке відбулося на території  Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря. Завдяки зусиллям ігумені Михаїли був організований прекрасний концерт. Виступали колективи 3 недільних шкіл.   Близько 60 учнів нашої недільної школи разом із її випускниками брали участь в концерті.

Свята обитель радо зустріла і тепло прийняла нас у свої обійми. ЇЇ спокій враз порушив дитячий щебет, але раптом у святковому залі настала тиша —  зазвучала скрипка і бандура. Розпочали свято монахині монастиря і розчулили глядачів прекрасною псалмою «Про маму». Далі виступали дітки Городоцької недільної школи, за ними —  учні недільної школи Свято-Георгієвського храму (Подвор’є). І ось нарешті надійшов час нашого виступу. Серед інших колектив нашої недільної школи найчисельніший. Здавалося, що на тій тимчасовій сцені, вони усі й не помістяться. Завдяки зусиллям м. Алли та Олени Капітанюк, діти достойно виступили: майстерно виконали духовні твори, гарно декламували вірші. Звичайно, найприємніше було почути наймолодших хористів, які завзято і впевнено виконали піснеспіви «Розкажи, матусю» та «Про батюшку». Кажуть, що дитяча молитва найщиріша, а дитячий спів, що славить Господа, найшвидше долітає до небес.  Здається, саме виступом наймолодших наші діти завоювали прихильність ігумені храму Михаїли, яку вони привітали з наступаючим Днем ангела, а у відповідь отримали щирі слова подяки і благословення славити Господа нашого і Матінку Божу впродовж усього свого земного життя, шанувати віру християнську, берегти у серцях любов. А завершили виступ гімном недільної школи «Учать в школі». Гарячі аплодисменти, рідні усмішки  та щасливі очі своїх батьків отримали діти у нагороду, а також православні подаруночки від організаторів свята.

Як завжди, батьківський колектив виявився не байдужим до організації таких поїздок. Близько 15 батьків супроводжували дітей до Городка. Смачним монастирським борщем та солодким чаєм почастували дітей у трапезній, а батьки подбали до чаю усіляких солодощів.

Після вечері відвідали храм, приклонились до ікони Божої матері «Милосердна»… Швидко промайнув час, пора повертатись додому. Із вогниками щастя і радості в очах, масою емоцій і вражень їхали діти до Зорі.

Велика подяка усім, хто долучився до організації такої поїздки. Окремо складаємо подяку о. Валерію та о. Петру, які зуміли віднайти кошти для оплати транспорту. Усім організаторам та учасникам бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії для подальшої організації таких змістовних заходів у Славу Божу.

Добавить комментарий

Православний календар