Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

Розклад руху Хресної ходи
09.07.2016-27.07.2016

(Свято-Успенська Почаївська Лавра – Свято-Успенська
Києво-Печерська Лавра)

п/п

Дні тижня Розклад руху Тривалість ходи
1 09.07.2016

Сб.

Почаїв (Свято-Успенська Почаївська Лавра) – Кременець (Богоявленський Кременецький жіночий монастир)

6:00 – молебень

6:15 – вихід із Почаєва, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)

12:00 – прибуття до Кременця, вечірнє богослужіння, вечеря, ночівля

17 км
2 10.07.2016

Нд.

Кременець – Шумськ

4:00 – рання Літургія 6:00 – вихід

9:00 – сніданок (с. Людвинці), освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)  13:00 – обід (с. Бірки або с. Новостав)

19:00 – прибуття в Шумськ, вечеря, ночівля

30 км
3 11.07.2016

Пн.

Шумськ – Межиричі (Межирицький Свято-Троїцький монастир)

6:00 – вихід

8:00 – сніданок (с. Сураж),

освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)

9:00 – передача ікони Рівненській

єпархії (с. Сураж, кордон

Тернопільскої і Хмельницької

областей).

ч/з 7 км обід (с. Карпилівка)

19:00 – прибуття у монастир, вечеря, ночівля

38 км

 

4 12.07.2016

Вт.

Св. Ап. Петра і Павла

 

Межиричі (Межирицький Свято- Троїцький монастир) – Славута

у день пам ’яті апостолів Петра і Павла монастир святкує 25-ліття від дня відкриття

8:00 – Літургія 11:00 — обід 12:00 – вихід

13:00 – освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)  (м. Острог)

14:00 – передача ікони Шепетівській єпархії (с. Вельбівне)

17:00 – привал, чай (с. Крупець) 20:00 – прибуття в м. Славута, вечеря, ночівля

 

25 км

 

5 13.07.2016

Ср.

 

Славута – Шепетівка

6:00 – вихід

ч/з 10 км сніданок, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)

13:00 — зустріч ікони (м. Шепетівка) вечеря, ночівля

 

20 км

 

6 14.07.2016

Чт.

 

Шепетівка – Полонне

6:00 – вихід

8:00 – сніданок, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)  (с. Судилків)

13:00 – ч/з 20 км обід

19:00 — прибуття в Полонне, вечеря, ночівля

 

35 км

 

7 15.07.2016

Пт.

 

Полонне – Романів

6:00 – вихід

ч/з 10 км сніданок, освячення Хресної ходи  (окроплення святою водою)  (смт. Миропіль на кордоні)

10:00 — передача ікони Житомирській єпархії (смт. Миропіль, кордон Хмельницької та Житомирської областей)

ч/з 20 км обід (с. Камінь)

19:00 – прибуття в м. Романів, вечеря, ночівля

 

33 км

 

8 16.07.2016

Сб.

Романів – Чуднів

6:00 – вихід

9:00 – сніданок на 10-му км, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)

14:00 – зустріч ікони в смт. Чуднів, обід, вечеря, ночівля

 

14 км
9 17.07.2016

Нд.

Чуднів – Тригір’я (Свято- Преображенський Тригірський чоловічий монастир)

04:00 – рання Літургія

06:30 – вихід

09:30 – сніданок, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)  с. Дриглів

14:00 – обід, с. Висока Піч

19:00 – прибуття в монастир, вечеря, ночівля

31 км
10 18.07.2016

Пн.

Тригір’я (Свято-Преображенський Тригірський чоловічий монастир) – Житомир

6:00 – вихід

ч/з 13 км сніданок, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)  (с. Тетерівка)

14:00 – зустріч ікони в Житомирі, вечеря, ночівля

20 км
11 19.07.2016

Вт.

Житомир

Перебування ікони у Свято- Преображенському кафедральному соборі (сніданок, обід, вечеря учасникам Хресної ходи)

12 20.07.2016

Ср.

Житомир – Коростишів

6:00 – вихід

09:00 ч/з 10 км сніданок (с. Глубочиця) 13:00 – обід (с. Кмитів)

19:00 – прибуття в м. Коростишів, вечеря, ночівля

30 км

 

13 21.07.2016

Чт.

Коростишів – Ставище

6:00 – вихід

9:00 – ч/з 10 км сніданок, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)  (с. Городське)

13:00 – ч/з 20 км обід (с. Царівка)

15:00 – зустріч ікони Овручською єпархією (с. Кочерів, в межах поста ДАЇ)

20:00 – прибуття в Ставище, вечеря, ночівля

35 км
14 22.07.2016

Пт.

Ставище – Ситники

5:00 – сніданок

6:00 – вихід, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)  7:30 – ч/з 5 км зустріч ікони Київською єпархією (перед с. Небелиця)

11:00 — прибуття в с. Ситняки, обід, вечеря, ночівля

13 км
15 23.07.2016

Сб.

Ситняки – Макарів

5:30 – сніданок

6:00 – вихід, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою) 11:00 — прибуття в Макарів, зустріч ікони, обід, вечеря, ночівля

11 км
16 24.07.2016

Нд.

Макарів – Колонщина

7:00 – Літургія

10:00 – сніданок, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)

11:00 вихід

с. Маковище – можливий привал

16:00 – прибуття в с. Колонщина, вечеря, ночівля

12 км

 

17 25.07.2016

Пн.

Колонщина — Дмитрівка (Ірпінське благочиння)

6:00 – вихід

9:00 – ч/з 11 км сніданок, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)  (с. Гурівщина)

14:00 – прибуття у с. Дмитрівка, обід, вечеря, ночівля

17 км
18 26.07.2016

Вт.

Дмитрівка – Київ (Храм прп. Феодосія Чернігівського (Чорнобильский храм))

5:30 –  Літургія

8:00 –  сніданок, освячення Хресної ходи (окроплення святою водою)

9:00 – вихід

14:00 – прибуття до Києва, обід, вечеря, ночівля

12 км
19 27.07.2016

Ср.

Київ (Храм прп. Феодосія Чернігівського (Чорнобильский храм)) – Київ (Володимирська гірка)

00:00 – нічна Літургія 3:30 – сніданок

5:00 –  вихід, освячення Хресної ходи  (окроплення святою водою) 12:00 – прибуття на Володимирську гірку

15 км

 

Добавить комментарий

Православний календар