Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

IMG_3319Вже стало доброю традицією проведення православного дитячого табору «Красне Сонечко», який проходив 9-12 серпня 2016 року в селі Зоря  при Свято-Михайлівському храмі.

А все починалося 4 роки тому, коли настоятель храму м. прот. Валерій Капітанюк, керівник недільної школи м.прот. Петро Капітанюк та прихожани вирішили сіяти Слово Боже в серцях дітей.   Малеча  з нетерпінням чекала відкриття табору, який розпочався благодатним молебнем. Батьки та діти воєдино з’єдналися в молитві. Довгождана мить настала…

Діти з 1 по 11 класи  з цікавістю обирали номерки та приєднувалися до обраних команд та вожатих. Подвір’я храму ожило дитячим галасом.  За деякий час було придумано назви команд і девізи.  Капітани гордо представляли свої команди – це «Ангелики», « Смайлики», «Дюрасель», «Веселики», «Кришталь», «Дружба», «Сюрприз» «Свята Земля», «Зебра», «Малинові агенти». Захоплююче творче домашнє завдання отримали всі учасники від ведучої Марії Матляк: презентувати один із 7 днів, які створив Господь.

Щоранку діти хресною ходою з молитвами на вустах вирушали до стадіону на спортивні змагання. Запалу учасників  можна було б позаздрити. Щасливі поверталися до храму, де з благоговінням  слухали мудрі розповіді священиків про молитву, піст, покаяння, Причастя та переглядали повчальні історії. Допитливості не було краю, адже кожен міг поставити запитання. Післяобідня пора була ще більш напруженою, тому що діти показували свої знання  в інтелектуальних іграх, «Квесті». Під час гри «Пошук скарбів» співучасники не лише відгадували загадки та шукали скарб, але й вивчили всі закутки території храму,  не оминувши жодного куща. Не менш приємним було змагання в пісенному конкурсі біля багаття,  де команди отримували заслужені бали.  Підсумком дня було єднання всіх дітей у молитві «Иисусе, Сыне Божий».

Кожна команда з трепетом чекала останнього дня, де учасники виявили творчий потенціал. Фантазії і хисту  не було меж, бо діти не лише малювали, робили аплікації, конструювали, а й співали, танцювали та показували театралізовані дійства. Нагороди отримали всі.

Миттєво проходив аукціон, де команди із шаленим захопленням  купували лоти  на зароблені бали. У підсумку кожен отримав сертифікат учасника та солодощі. Організатори попрацювали на славу, бо кожен крок був настільки продуманим, що день видавався однією хвилиною, а  приготовані страви з’їдалися миттєво.

Від себе хочеться подякувати всім, хто відгукнувся  та віддав частинку серця і душі   богонатхненній або благочинній справі – це духовному   просвітництву наших дітей. Рясних Вам благословінь та Божої благодаті! Спаси Вас Господи!

Олена Свиридюк

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

Я вже чотири рази побувала на дитячому православному таборі  «Красне сонечко».  Кожен рік був по своєму захоплюючий.  Я дізналася чимало цікавого, отримала  багато позитивних емоцій.  Це все відбувалося завдяки  духовному  поєднанню  усіх учасників табору.  Я вдячна нашим духовникам  о.Валерію і о.Петру, ведучій Марії Матляк та організаторам  табору, а також  вожатим і кухарочкам.

Софія Брюхацька

img_3149

Минулого  року я вперше відвідала «Красне сонечко».  Мені дуже сподобалося, а мій брат Дмитро теж захотів стати учасником трьохденного православного табору. За три дні ми відпочили і духовно і тілесно.  Дмитрові найбільше сподобалась гра квест і перегляд православних відео, а мені ігри «В пошуках скарбів» та «Брейн- ринг». Третього дня табір відвідав мій брат Тимофій.  Ми дуже задоволені таким гармонійним відпочинком. Велика подяка о.Валерію і о.Петру, ведучій Марії Матляк  та організаторам  табору, а також  вожатим і трудівницям- сестричкам.

Спаси Вас Господи!

Марина,  Дмитро і Тимофій Яцюки

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Православний календар