Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

8 вересня 2016 року в конференц-залі Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему «Законодавче регулювання релігійної сфери України: актуальні проблеми та виклики» за участю народних депутатів України.

У заході взяли також участь голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент, голова Синодального юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов, представники інших релігійних конфесій, політологи, релігійні експерти та представники ЗМІ.

У ході засідання відбулося обговорення резонансних законодавчих ініціатив, що стосуються релігійних організацій та свободи віросповідання — законопроект 4128 «Про внесення змін до Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” (щодо зміни релігійними громадами підлеглості)» та законопроект 4511 «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором», а також пов’язаних з ними викликів.

Учасники круглого столу відзначили, що законопроект 4128 суперечить релігійній практиці багатьох конфесій, а його прийняття відкриє дорогу для масштабного рейдерства майна, яке належить релігійним організаціям.

Рівненську єпархію на круглому столі представляв протоієрей Віктор Земляний, відповідальний за урегулювання міжконфесійних конфліктів у регіоні.

Добавить комментарий

Православний календар