Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

«Молитва, песня и любовь»: протоиерей Александр Клименко выступил в РовноУщерть переповненим залом, оплесками, а ще – непідробним зацікавленням в очах зустріло православне Рівне переможця вокального шоу «Голос країни» протоієрея Олександра Клименка. 23 листопада, у рамках всеукраїнського благодійного марафону 34-річний священик відвідав Рівненську єпархію УПЦ і взяв участь у духовному концерті. Слід відзначити, що глядацька зала Міського палацу культури «Текстильник» буквально не вміщала всіх охочих.   DSC_0014-3Перед початком заходу тут же відбулася прес-конференція, де журналісти місцевих видань почули відповіді протоієрея Олександра Клименка на поставлені питання. Згодом  отець Олександр поспілкувався і з молоддю. Як з’ясувалося, сьогодні в гостях у рівнян практично земляк: батько священика народився у селі Бистричі Березнівського району. Загалом, неформальна частина зустрічі викликала неабиякий ажіотаж – священика буквально засипали записками із запитаннями.DSC_0181

  • Неабияк скучили за такими заходами, – зізнається рівнянка Людмила. – Дуже шкода, що в нашому місті концертів, де можна було б приємно провести час із користю для душі, практично немає. Послухаємо із задоволенням, щиро дякуємо отцю Олександру за таку можливість.

Духовний концерт відкрився вітальним словом секретаря Рівненської єпархії протоієрея Олександра Єгорова.83cd534646812a840dcedde642bce716 Отець секретар привітав присутніх та передав благословіння владики Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького. Багатоголосим «Царю Небесний» у виконанні глядацького залу розпочався концерт.

Благочинний Млинівського району протоієрей Василь Іванейко виступив у незвичному для присутніх амплуа, виконавши пісню про батьків.2861cb983b5685505a1c29bffc418360 Чесно кажучи, мало хто в залі не витирав сльози, коли одзвучали її останні ноти. Як завжди, трепетно і душевно співали сестри Свято-Георгіївського подвор’я Городоцького Миколаївського жіночого монастиря. Приємним сюрпризом став виступ Василя Жданкіна. Архієрейський  хор «Воскресіння» під керівництвом Олександра Одинця подарував глядачам традиційно розкішне професійне виконання духовних творів. Ну а коли на сцену вийшов отець Олександр Клименко – зал вибухнув оплесками. Натомість у дарунок від гостя-священика глядачі отримали виконання чудових українських пісень. Після виступу отець Олександр faabc38d746e61cedefdcddf551f0461подякував присутнім за теплий прийом і увагу та побажав усім Господнього благословіння.

  • Концерт пролетів, як одна хвилина, – перемовлялися глядачі, виходячи з залу.

Нагадаємо, що місіонерський проект «Культурно-просвітницькі зустрічі з протоієреєм Олександром Клименком» триває з початку листопада. За цей час священик відвідав кілька єпархій по всій Україні. Отець Олександр називає свій вихід на широку сцену ще однією можливістю неформальної проповіді Христа.

DSC_0193DSC_0199-1DSC_0192

Добавить комментарий

Православний календар