Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

23 листc4637f16ee0892e8cf4ef18429e4d65aопада у Рівному протоієрея Олександра Клименка, переможця телевізійного вокального шоу «Голос країни», глядачі вітали бурхливими оваціями та півторатисячною глядацькою аудиторією, повідомляє кореспондент СПЖ.

Люди на концерт священика-співака почали сходитись ще за годину до його початку. Зал Палацу культури «Текстильник», напевно, з часів свого існування не бачив подібного ажіотажу: за словами працівників Палацу культури, концертний зал спроектований на 700 місць, але тепер їм довелося на власні очі побачити, як у нього поміщається до двох тисяч глядачів.

«Ми змушені були відкрити всі двері: охочих послухати співаючого батюшку дійсно було дуже багато, – розповідає Людмила, працівниця «Текстильника». – Глядачі заблокували коридори біля концертного залу, проходи між кріслами в ньому і навіть за лаштунками. На сцені теж було багато присутніх».

Концерт під назвою «Молитва, пісня і любов – стирає кордони, розтоплює серця» розпочався з виступу місцевих вокалістів. Зокрема, дебютував протоієрей Василій Іванейко, благочинний Млинівського благочиння, який виконав дві авторські пісні під гітару. Також свої пісні продемонстрували сестри Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря та архієрейський камерний хор «Воскресіння».

Справжнім відкриттям для рівненського православного глядача став виступ кобзаря Василя Жданкіна разом з дочкою і зятем. Музиканти з Тернопільщини зачарували автентичним, надзвичайно чуттєвим співом, акомпануючи собі на гуслях та сопілці.

Останнім, під бурхливі оплески, вийшов на сцену протоієрей Олександр Клименко. Свої пісні священик перемежовував монологами та роздумами про сьогодення, про Боже милосердя, віру та любов.

На Рівненщину отець Олександр прибув у рамках благодійного марафону «Культурно-просвітницькі зустрічі з протоієреєм Олександром Клименком». Майже рік він виступає з пісенною програмою в містах України, намагаючись не тільки дарувати приємні моменти під час прослуховування пісень, але й спілкуватись на духовні теми, порушуючи важливі для українців питання.

Концерт тривав дві години, за які рівень емоцій та підйому в залі досяг апогею: глядачі не соромлячись витирали сльози, а молодь, якої в залі було більшість, знімали виступи на телефони та ділилися в соціальних мережах своїми враженнями.

Добавить комментарий

Православний календар