Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

1Назву цієї ікони можна перекласти на сучасну мову, як «несподівана, абсолютно раптова радість». Як говорить переказ, невідомий молодий чоловік страждав від однієї пристрасті, і тому щодня молився перед іконою, щоб позбутися духовної хвороби. Юнак молився за звичкою перед образом Пречистої і раптом побачив, що зображення ожило і рани Господа Ісуса кровоточать. Зі страху він закричав: «О Пані, хто це зробив?» На що Богородиця відповіла: «Ти та інші грішники своїми гріхами знову розпинаєте Мого Сина». Тільки тоді розкрилася перед хлопцем вся глибина його проступків і він довго молився в сльозах Богородиці і Спасителеві про прощення провин. Нарешті, юнакові була дарована несподівана їм самим радість прощення і відпущення гріхів.

Тропар

Днесь вернии людие духовно торжествуем, прославляюще Заступницу усердную рода христианскаго и притекающе к пречистому Ея образу, взываем сице: о, Премилостивая Владычице Богородице, подаждь нам нечаянную радость, обремененным грехи и скорбьми многими, и избави нас от всякого зла, молящи Сына Твоего, Христа Бога нашего, спасти души наша.

Джерело: https://religions.unian.ua/holidays/10386783-22-grudnya-pravoslavni-molyatsya-pered-ikonoyu-bogorodici-nespodivana-radist.html

Добавить комментарий

Православний календар