Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

Це дуже нелегкий хрест, як можливо декому здається на перший погляд.
«Єпископство — це перш за все не сила, честь та влада, а СПРАВА, ПРАЦЯ і ПОДВИГ. І справді, чи легко бути всім вся (1 Кор. 9: 22)? Чи легко знемагати за всіх, хто знемагає, і перейматися за всіх, хто спокушається(2 ​​Кор. 11: 29)? Чи легко бути зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості (1 Тим. 4: 12)? Чи легко зуміти, коли слід одного викрити, іншому заборонити, третього упросити з терпінням (2 ​​Тим. 4: 2)? Чи легко нести відповідальність і за СЕБЕ, і за ПАСТВУ, і за ПАСТИРІВ? Чи легко все це? Святий апостол Павло свідчив про себе: по вся дні вмираю (1 Кор. 15: 31). І справжнє життя єпископа є постійне вмирання від турбот, праць і печалей».
(Святитель Тихон (Белавін).
Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико! Все ваше життя пов’язане із служінням Церкві Христовій, якій ви віддавали всі свої душевні та тілесні сили, трудячись на теренах різних єпархій Української Православної Церкви, а найбільше на нашій Рівненській землі, де вже 25-ий рік звершуєте Святительке служіння.
В цей знаменний для вас день молитовно бажаємо вам здоров’я, душевного миру і невичерпної милості та допомоги Божої у ваших трудах на благо Церкви Христової і народу Божого!
Ісполла еті деспота!

Для перегляду відео натисніть на посилання нижче 👇:
https://www.facebook.com/georg.podvorye/videos/512741206287836/

Добавить комментарий

Православний календар