Рiвненська Єпархiя Українська Православна Церква
Наша кнопка
Хочеш допомогти сайту? постав нашу кнопку Свято-Михайлiвський храм села Зоря
Нашi партнери

Оставить новую запись в гостевой книге

 
 
 
 
 
Поля, помеченные звёздочкой, обязательны для заполнения.
Ваш адрес e-mail опубликован не будет.
По соображениям безопасности мы запишем IP-адрес 3.233.219.101.
Ваша запись в гостевой книге может быть показана не сразу, а только после предварительной проверки администрацией сайта.
Мы оставляем за собой право редактировать, удалять или не публиковать записи в гостевой книге.
Наталя написал(а) 22/01/2020 в 12:18:
Ми з чоловіком хочемо відкрити продуктовий магазин. Чого нам слід дотримуватися щоб не грішити в цій справі. Бо я знаю що торгівля в неділю заборонена
Юлія написал(а) 12/01/2020 в 20:44:
Слава Ісусу христу чи можна вишивати на Василя дякую
Марина написал(а) 10/01/2020 в 02:56:
Слава Богу!
Димитрий написал(а) 07/01/2020 в 15:30:
Рождество Твое, Христе Боже наш, возсия мирови свет разума, в нем бо звездам служащии звездою учахуся. Тебе кланятися, Солнцу правды, и Тебе ведети с высоты Востока. Господи, слава Тебе! Отец Валерий, с Рождеством Христовым! Божьего благословения..
Надія написал(а) 04/01/2020 в 17:12:
Чи можна носити натільний хрестик покійного самогубці?
Ольга написал(а) 28/12/2019 в 20:14:
Слава Богу !!! Підскажіть , будь ласка, що мені зробити в такому випадку: Була у Церкві на Тернопільщині, і добре знаючи про те, що не дозволено переходити через Храм між тетраподом і іконостасом, сама не розуміючи чому і як я перейшла там, і зрозуміла про це вже значно пізніше (через пару днів). Тепер мене мучить сумління, гризе совість, болить душа, я не можу спати, постійно думаючи про те, не можу зрозуміти, що зі мною тоді трапилось, чому я так поступила, і як мені виправити все, щоб не сталося чогось поганого. А може це якась прикмета якої я не можу зрозуміти. Допоможіть мені, будь ласка, підскажіть як поступити, і що зробити тепер, щоб уникнути біди. Вибачте, будь ласка, що забрала у Вас час. Наперед сердечно дякую Вам і низько вклоняюся за Вашу працю !!! Щиро, щиро дякую !!!
Віталій написал(а) 23/12/2019 в 11:16:
Слава Ісусу Христу! Скажіть будь ласка Ваше ставлення до маструбації з метою профілактики простати при тривалому утриманні з точки зору Церкви? Дякую!
Евгения написал(а) 18/12/2019 в 15:33:
Добрий день. Підскажіть будь ласка, чи можна заходити з дітьми до церкви, коли там відспівують померлу маленьку дитину?
Елена написал(а) 11/12/2019 в 10:01:
Слава Богу!прочитала вашу пораду.Я зрозуміла що мені треба розійтися з чоловіком бо ми не вінчані?який вихід взагалі з моеї ситуації?якщо він не хоче вінчатися то, що я повинна написати заяву на розлучення?порадьте ,як залишити людину ,яку я обирала на все подальше життя
Елена написал(а) 08/12/2019 в 22:15:
Слава Богу!я заміжня жінка,але не відчуваю щастя через постійні сварки з чоловіком.Я виходила заміж по взаемномному коханню.Муж був 2 рази одружений,має діток.2 рази розвінчаний,через це не хоче знову вінчатися зі мною.Крім законних жінок були в нього коханки,та позашлюбні діти(про 2 дитину дїзналася після весілля).Живемо ми вже 5 років без діток.Сварки через йогго дітей бо мене добивають люди які мене пілколюють що чоловік ще не раз зробить позашлюбних дітей.Я сама не можу взагалі цю ситуацію прийнятм.Завжди думаю чи їздить він до тіеї коханки чи спілкуеться з тими незаконними дітьми.Словом я вещас висказую свою думку що мене це гнінить і не хочу чути що е незаконні діти.Для мене це сором.В записках за здоров'я він пише імена коханок та тих дітей.Я просто не можу це все бачити,таке враження що він думае за них вещас.Я намагаюся не говорити про мій біль але не моду себе тримати в руках.Скандал на скандалові.Зараз в нас тяжкі відносини.Кожний день ми ррозгодимся по різним кімнатах бо муж любить дивитися все в інтернеті на тему церкви та Бога.А я чекаю коли він прийде до мене ,щоб разом лягти спати бо тільки це той час коли ми разом.Робота та телевізор стали його першим планом а не я.У вихідні я завжди вдома сама.Я молода жінка ще,в нас різниця 17 років у віці.Коли виходим на люди разом то ще гірше,там муж починае зловживати алкоголем.Знову сварки та й йде з дому взагалі.Ми вещас не чуем один одного,я вже почала кричати про те що я жінка я хочу уваги до себе,хочу сім'ю.Він напевно не чуе мене.Хоча він людина віруюча,молиться 2 рази на день,причащаеться,постить....Я не розумію просто він на людях один а вдома інший.Життя його це диван та молитви.Вещас говорить про розлучення не хоче мене чути.Я не знаю що зробити для спасіння нашого шлюбу.Я почала постити та ходити до церкви щоб він зрозумів що і я можу все зробити заради нас.Хоча в мене вещас сльози та тривога в душі,просто не витримую такого ставлення до мене.Я його люблю та не можу відпустити.Що робити як далі мені з цим жити?
Оля написал(а) 07/12/2019 в 21:03:
Добрий вечір!чи потрібно мамі вводитись в церкву коли дитина на 8 місяці народилась мертвонародженою?
Марина написал(а) 02/12/2019 в 17:24:
Можно ли ставить в доме ёлку, если 4 мес назад умер младенец, но в доме есть ещё один ребёнок который ждёт Новый год
Димитрий написал(а) 20/11/2019 в 23:09:
Велича́ем вас, Арха́нгели и А́нгели и вся во́инства, Херуви́ми и Серафи́ми, сла́вящия Го́спода. Отец Валерий, с престольным праздником.Храни Вас Господь, и мир пастве Вашей .
Люба написал(а) 19/11/2019 в 11:23:
Слава Ісусу Христу. Маю важку ситуацію з особистим життям. Мені майже 32 роки і я жодним чином не можу вийти заміж, взагалі не можу зустріти людину з якою змогла б створити сім»ю. Переважно хлопці не зацікавлені в серйозних відносинах. Не думайте, що поводжуся зухвало просто напевно порядні зараз нікому не потрібні. Не приймаю такі відносини «аби щось було/для здоров»я». Але останнім часом мене це чекання і надія, що все налагодиться вмирає… Багато в житті пережила, такого що тільки в тайні сповіді можна розказати і то не кожний священик повірить. Я знаю і відчуваю Божу підтримку і Бог дійсно допомагає нашій родині, але на рахунок мого особистого життя – Мовчання, тиша, жодної відповіді і не можу зрозуміти чому. Звичайно я молюся до Катерини, до Божої Матері Покрова та Скоропослушниця. Ходжу в храм по неділям, приступаю до причастя 1-2 рази в місяць, тримаю пости. Крім того молюся за своїх померлих родичів, бо ясно що родові гріхи мають вплив. На жаль жодних змін не має, що робити я не знаю. Що ще молитися не знаю. Вже стільки надіялася і чекала, що грішно думаю: «А навіщо бути порядною?». Руки опускаються. Навіть не знаю яку мені можна дати пораду. Типу Бог тебе любить і все буде ОК, вже не діють((((
Тетяна написал(а) 07/11/2019 в 18:02:
Доброго вечора.що робити якщо подають записку за спокій , живої людини.
Ната написал(а) 30/10/2019 в 17:16:
Батько ніс ікону під час похоронів.Потім йому її віддали додому сказали, що так потрібно.Це правда, і де її зберігати? Чи взагалі не можна нести було б до дому?
Оксана написал(а) 28/10/2019 в 13:18:
Добрый день, Подскажите, пожалуйста, ответ на такой вопрос. Подтверждает ли Православная Церковь деятельность бабушек наз. Божьих людей (со слов тех человек, кто обращается к ним) которые снимают так наз. пакости (порчи, привороты)? Они, бабушки эти указывают, кто эти пакости человеку сделал, дают с собой намоленную ими же, этими бабушками воду, которую нужно пить, одежду тоже этой же бабушкой намоленную ,котрую нужно одевать. В доме у бабушки иконы, читает она молитвы и говорит, сколько раз человеку нужно приехать чтобы было чисто, что можно привезти фотографии того, кому необходимо помочь. Со слов тех, кто туда ездит, она по фотографии людям помогает. Принимает дома у себя, не в церкви. По словам людей, которые к ней обращаются бабушка эта в церковь ходит регулярно. Бабушка подсказывает обращающимся к ней людям по самым разным вопросам:стоит ли покупать квартиру, безопасна ли работа, которую предлагают, сколько детей будет у пары. Зовут одну такую Нина Григорьевна, живет ориентировочно в Черниговской области. Со слов людей, кто к ней обращается, она святой человек. У меня лично сомнения. Стараюсь понять насколько человек Божий? И не опасно ли к ней обращаться? Спасибо заранее за ответ.
Анна написал(а) 07/10/2019 в 21:52:
Доброго вечора,хочу поцікавитись так склались обставини дитині 1,8 рік не були до вводу чи це є гріхом і чи можна це зробити та як краще якщо дитина в такому віці? Дякую
Ірина написал(а) 01/10/2019 в 15:58:
Доброго дня, в мене на 17 тижні вагітності народилася мертва дитина, чи можу я її закопати біля могили свого дідуся?
Андрій написал(а) 22/09/2019 в 20:38:
Добридень чи можна слухат музику після 40 днів після смерті батька
Православний календар